در بازی Construction Simulator 2015 شما بیش از ۱۵ ماشین ساخت و اجرای واقعی را به دست خواهید گرفت که توسط Liebherr, Still و MAN با گرافیک های ۳بعدی بسیار باکیفیت ساخته شده اند. فندانسیون یک خانه را توسط ماشین های واقعی اجرا کنید، سیمان را به پنل های دیواری یک کارخانه توسط یک پمپ سیمان بسیار بزرگ بریزید، یا ثبات دست های خود را با به دست گیری تراس های بسیار بزرگ توسط کرن ها امتحان کنید.

.

.

Construction Simulator Gold Edition

.

.

شبیه ساز ساخت و ساز یکی از بهترین بازی های معماری و ساختمان سازی است که بازیکن را به این فضا نزدیک تر می کند. شما در نقش رئیس یک شرکت ساخت و ساز هستید و باید ماموریت هایی که برعهده شرکت و گروه شماست را رهبری کرده و آن را به بهترین شکل به اتمام برسانید. بیش از ۱۵ وسبله سبک و سنگین در اختیار شما قرار دارد که لیفتراک و Liebherr LB 28 تعدادی از این این وسیله ها هستند همچنین بیش از ۲۰۰ ماموریت آسان و سخت شما را به چالش خواهد کشید که باید آن ها را به اتمام رسانده و اعتبار شرکت خود را در کشور چندبرابر کنید زیرا این عمل موجب بدست آوردن پروژه های مختلف می شود و همچنین مردم زیادی به شما اعتماد خواهند کرد. نسخه Gold Edition این بازی شامل تمامی DLCهای منتشر شده می باشد. Construction Simulator Gold Edition در سبک اکشن و شبیه ساز می باشد که توسط استودیو weltenbauer. Software Entwicklung GmbH طراحی شده است و کمپانی astragon Entertainment GmbH آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این بازی دارای گیم پلی فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این بازی زیبا را از دست ندهید…

.

» حداقل سیستم مورد نیاز:

.

OS: Windows Vista/7/8 
Processor: Dual-Core Processor with 2.4 GHz 
Memory: ۴ GB RAM 
Graphics: DirectX 9 compatible graphics card with 1 GB VRAM (Geforce 400 Series or better | ATI Radeon HD 57xx or better) 
Hard Drive: ۳ GB available space

» سیستم پیشنهادی:

.

OS: Windows Vista/7/8 
Processor: Dual or Quad-Core Processor with 3 GHz or better recommended 
Memory: ۴ GB RAM 
Graphics: DirectX 9 compatible graphics card with 2 GB+ RAM (Geforce GTX 660 or better | ATI Radeon HD 68xx, 77xx or better) 
Hard Drive: ۳ GB available space

.

تصاویری از محیط بازی:

.

تـوضیحات

  • این بازی در قالب پارت های 1 گیگابایتی، برای دانلود در دسترس می باشد...

مشخصات

5.00
  • 1,411 views
  • Moein

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغاتتبلیغات

تبلیغات